MS KV KSČMúvodVolbyVOLBY 2016

Volby 2016

b

kandidátní listina do MS kraje

(13.4.2016)  
jb

1
haj

2
Josef Babka, JUDr.Miroslav Hajdušík, Ing.
1. náměstek hejtmananáměstek primátora
OstravaKarviná
KSČMKSČM




han

3
stra

4
Jitka Hanusová, Ing. Ivan Strachoň, Ing.
lektorkanáměstek hejtmana
Město AlbrechticeOstrava
KSČMKSČM




kub

5
gro

6
Karel Kuboš, RSDr.Alena Grosová, Mgr.
politický pracovníkstředoškolská učitelka
KopřivniceVítkov
KSČMKSČM




rec

7
hav

8
Svatomír Recman, Ing., RSDr.Petr Havránek, Ing.
náměstek hejtmanamanažer
Frýdek-MístekStudénka
KSČMKSČM





poh
9
hur

10
Jana PohludkováJiří Hurta
starostkaoperátor
Horní BludoviceOstrava
KSČMKSČM




ada

11
bač

12
Jan Adámek, Ing.Pavel Bačgoň
středoškolský učitelpolitický pracovník
Mokré LazceBruntál
KSČMKSČM




bla

13
žar
14
Jiří BlahutaIvan Žárský, Mgr.
starostaučitel
RaškoviceOdry
KSČMKSČM




15

15
16

16
Monika Havlíčková, Bc.Fotis Fotopulos
ředitelka sociálního podniku městareferent
HavířovVrbno pod Pradědem
KSČMKSČM




17

17
18

18
Martin Juroška, Ing. Ph.D.Daniel Pawlas, Bc.
starostaprimátor
OstravaHavířov
KSČMKSČM




19

19
20

20
Jiří Lukša, Ing.Vlastimil Kupka, Bc.
starostainstruktor v autoškole
Petřvald u KarvinéKyjovice
KSČMKSČM




21

21
22

22
Henryk MałyszRoman Rajský, Mgr.
referentmístostarosta městské obvodu Plesná
Horní SucháPlesná
KSČMBEZPARTIJNÍ





23
23
24
24
Pavel PischEva Mohylová, Mgr.
osoba samostatně výdělečně činnáučitelka
PustějovFrýdek-Místek
BEZPARTIJNÍKSČM




25

25
26

26
Vít Macháček, Ing.Petr Koláček
místostarostadispečer
OstravaOrlová
KSČMKSČM




27

27
28

28
Tomáš Michna, Bc.Žaneta Žišková
obchodně technický zástupcepolitická pracovnice
OpavaPaskov
KSČMKSČM




29

29
30

30
Radim Hyvnar, Ing.Taťána Beranová
manažerfarmaceutická laborantka
Vlčovice – KopřivnicePustá Polom
KSČMBEZPARTIJNÍ




31

31
32

32
Bronislav Koňařík, Mgr.Vladimír Čech, RNDr,. Bc.
středoškolský učitelvrchní komisař PČR
RýmařovPustá Polom
BEZPARTIJNÍBEZPARTIJNÍ





33
33
34
34
Táňa Apostolovová, Ing.Milada Otáhalová
asistentkapolitická pracovnice
OstravaOstrava
BEZPARTIJNÍKSČM




35

35
36

36
Karel WiewiórkaKateřina Křenková, MVDr.
náměstek primátorastarostka
KarvináBartošovice
KSČMKSČM




37

37
38

38
Tomáš StuchlíkAleš Merta, Mgr.
studenttechnik
KarvináMetylovice
KSČMKSČM






40
39
Marian Kachel
technickohospodářský pracovník
Starý Jičín
KSČM




41

40
42
41
Eduard Heczko, Ing.Ivo Dienelt, Ing.
náměstek primátoralogistik
HavířovHukvaldy
KSČMKSČM





číp
42
gal

43
René Číp, Ing.Tomaš Gallik
poslanechorník
OstravaKarviná
KSČMKSČM




45

44
46

45
Břetislav SuchomelVlastimil Korošík
technickohospodářský pracovníkinvalidní důchodce
KrnovFrenštát pod Radhoštěm
BEZPARTIJNÍKSČM




47

46
48

47
Jana SoudkováRudolf Sacký
osoba samostatně výdělečně činnářidič
Vrbno pod PradědemFrýdek-Místek
KSČMKSČM




49

48
50

49
Jan SlanýJiří Holčák, Mgr.
osoba samostatně výdělečně činnáreferent
Pustá PolomFulnek
BEZPARTIJNÍBEZPARTIJNÍ




51

50
52
51
Boris Richter, 56Alena Baráthová, Ing.
pracovník sociálních služebvedoucí bytové správy
FryčoviceBruntál
KSČMKSČM




53

52
54
53
Takis MesochoridisPavel Nečas
pracovník bezpečnostní službyumělecký štukatér
KarvináBudišov nad Budišovkou
KSČMKSČM




55

54
56
55
Jaromíra Valder JakubcováMarie Brabcová
mateřská dovolenádělnice
OstravaČeský Těšín
KSČMKSČM





57
56
58

57
Jiřina DworokováPetr Gajdáček
učitelkadůchodce
BruntálOstrava
KSČMKSČM





59
58
60
59
Martin ŠpalekŠtefan Hegyi
místostarostadělník
Město AlbrechticeMěsto Albrechtice
KSČMKSČM




61

60
62

61
Martin PřasličákMilada Sluková
technologúčetní
BruntálHáj ve Slezsku
KSČMBEZPARTIJNÍ




63

62
64
63
Václav HavelKarel Klapetek
důchodceobchodní zástupce
OstravaOpava
KSČMKSČM




65

64
66

65
Cyril SrubjanStibor David
důchodcedělník
ObornáFrýdek-Místel
KSČMKSČM




rk

66
68
67
Radovan Karlík, Ing. Jaroslav Čech
programátorelektrikář
Frýdek-MístekZlatníky
KSČMKSČM





zt
68

Zbigniew Tomanek Ing.
technik
Třinec
KSČM
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena