MS KV KSČMúvodVolbyVOLBY 2017

VOLBY 2017

kandidátní listina 2017

(21.4.2017)
k1

1.

Ing. et Ing. Leo Luzar
muž 52 let
poslanec Parlamentu České republiky
Ostrava
Komunistická strana Čech a Moravy

k2

2.

Bc. Daniel Pawlas
Muž 41 let
osoba samostatně výdělečně činná
Havířov
Komunistická strana Čech a Moravy

k3

3.

Mgr. Ivan Žárský
Muž 42 let
učitel
Odry
Komunistická strana Čech a Moravy

k4

4.

Mgr. Ladislav Sekanina
Muž 65 let
osoba samostatně výdělečně činná v oblasti obchodu
Krnov
Komunistická strana Čech a Moravy

k5

5.

Mgr. Alena Grosová
Žena 52 let
učitelka
Vítkov
Komunistická strana Čech a Moravy

k6

6.

Mgr. Eva Dostálová Mohylová
Žena 33 let
učitelka
Frýdek-Místek
Komunistická strana Čech a Moravy

k7

7.

PaedDr. Milada Halíková
Žena 67 let
učitelka, poslankyně Parlamentu České republiky
Havířov
bez politické příslušnosti

k8

8.

Ing. René Číp
Muž 42 let
ekonom
Ostrava
Komunistická strana Čech a Moravy

k9

9.

Ing. Petr Havránek
Muž 39 let
manažer
Studénka
Komunistická strana Čech a Moravy

k10

10.

Jiří Blahuta
Muž 52 let
starosta obce Raškovice
Pražmo
Komunistická strana Čech a Moravy

k11

11.

Jana Pohludková
Žena 56 let
starostka obce Horní Bludovice
Horní Bludovice
Komunistická strana Čech a Moravy

k12

12.

JUDr. Josef Babka
Muž 60 let
vedoucí právního odboru
Ostrava
Komunistická strana Čech a Moravy

k13

13.

Ing. Janetta Gazdová
Žena 48 let
osoba samostatně výdělečně činná
Malé Hoštice
bez politické příslušnosti

k14

14.

MVDr. Kateřina Křenková
Žena 55 let
starostka obce Bartošovice
Bartošovice
Komunistická strana Čech a Moravy

k15

15.

Martin Špalek
Muž 45 let
místostarosta města Město Albrechtice
Město Albrechtice
Komunistická strana Čech a Moravy

k16

16.

Ing. RSDr. Svatomír Recman
Muž 64 let
systémový inženýr, politolog
Frýdek-Místek
Komunistická strana Čech a Moravy

K17

17.

Jaromíra Valder Jakubcová
Žena 33 let
operátorka v bankovnictví
Ostrava
bez politické příslušnosti

K18

18.

Ing. Tomáš Michna
Muž 26 let
vedoucí obchodního oddělení
Služovice
Komunistická strana Čech a Moravy

K19

19.

Bc. Silvie Olšovská
Žena 23 let
studující
Trnávka
Komunistická strana Čech a Moravy

K20

20.

Ing. Miroslav Hajdušík
Muž 33 let
náměstek primátora statutárního města Karviná
Karviná
Komunistická strana Čech a Moravy

K21

21.

Jan Zámarský
Muž 42 let
mistr strojírenské výroby
Krnov
Komunistická strana Čech a Moravy

 

22.

Bc. Tomáš Stuchlik
Muž 23 let
student vysoké školy
Karviná
Komunistická strana Čech a Moravy

k23

23.

Bc. Nikola Žišková
Žena 24 let
studentka vysoké školy
Paskov
Komunistická strana Čech a Moravy

k24

24.

Jan Kotala
Muž 36 let
asistent poslance
Ostrava
Komunistická strana Čech a Moravy

k25

25.

Bc. Vlastimil Kupka
Muž 59 let
předseda Okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy Opava
Kyjovice
Komunistická strana Čech a Moravy

k26

26.

Marian Kachel
Muž 41 let
manažer
Starý Jičín
Komunistická strana Čech a Moravy

k27

27.

Mgr. David Kolář
Muž 47 let
důlní technik
Staříč
bez politické příslušnosti

k28

28.

Ing. Milada Sluková
Žena 53 let
účetní
Háj ve Slezsku
bez politické příslušnosti

kan29

29.

Ing. Ivan Patík
Muž 56 let
konstruktér
Krnov
Komunistická strana Čech a Moravy

k30

30.

Bc. Monika Havlíčková
Žena 49 let
ředitelka příspěvkové organizace sociálních služeb
Havířov
Komunistická strana Čech a Moravy

k31

31.

Ing. Ivan Strachoň
Muž 44 let
manager
Ostrava
Komunistická strana Čech a Moravy

k32

32.

Miroslav Bolec
Muž 39 let
kovozemědělec
Třinec
Komunistická strana Čech a Moravy

k33

33.

Pavel Bačgoň
Muž 63 let
předseda Okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy Bruntál
Bruntál
Komunistická strana Čech a Moravy

k34

34.

Ing. Radim Hyvnar
Muž 40 let
systémový inženýr
Kopřivnice
bez politické příslušnosti

k35

35.

Jaroslav Čech 
Muž 60 let
provozní elektrikář
Opava
Komunistická strana Čech a Moravy

k36

36.

Martin Přasličák
Muž 37 let
strojírenský technolog
Bruntál
Komunistická strana Čech a Moravy

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena