Aktuálně

1. 5. 2024

Na májovém setkání se představila desítka kandidátů koalice STAČILO! včetně lídra kandidátky europoslankyně Kateřina Konečná.

23. 4. 2024

Zveme vás na Prvomájové setkání a zároveň setkání s kandidáty koalice STAČILO!

23. 4. 2024

Zveme vás na setkání s europoslankyní a předsedkyní KSČM Kateřinou Konečnou a kandidáty koalice STAČILO! v Moravskoslezském kraji

7. 4. 2024

V Moravskoslezském kraji proběhla volba nového hejtmana, když zastupitelé zvolili Josefa Bělicu, primátora Havířova a člena hnutí ANO, do této významné role.

9. 3. 2024

"Právě jsem viděl v Událostech kroky, které udělala Vláda ČR vůči Vládě Slovenska, včetně komentářů ministra Dvořáka, deníku N a zpravodaje ČsT. Viděl jsem rovněž reakci slovenského premiéra. Ano, viděl jsem reakci svébytného politika a dále reakci hloupých a pro naší vlast a přátelství mezi našimi národy nebezpečných "rádoby" šiřitelů názorů většiny. (108+1).

17. 12. 2023

Delegáti, delegátky a hosté krajské konference v Ostravě se seznámili s návrhem přípravného výboru pro vyvolání krajského referenda k položené otázce:

 

17. 12. 2023

V pátek 15. 12. 2023 proběhla v Ostravě Krajská konference KSČM a završila tak etapu okresních konferencí v Moravskoslezském kraji. Kromě delegátů se jí zúčastnili i pozvaní hosté. Srdečně přivítaná zde byla i předsedkyně ÚV KSČM, europoslankyně Kateřina Konečná, ale i další členové ÚV KSČM.

4. 12. 2023

 

Zkušení politici, odborníci s dlouholetou praxí, mladé tváře… Ti všichni se rozhodli podpořit koalici STAČILO!, která si stanovila ambiciózní programové cíle ve prospěch občanů České republiky.

 

 

30. 10. 2023

I komunističtí zasupitelé v Ostravě si připomněli 105. výročí vzniku Československa. Státu, který polistopadoví politici rozdělili bez toho, aby se k této otázce mohli vyjádřit občané.

Foto viz příloha: zleva Ing. Ivan Strachoň (zasupitel MSK), JUDr. Josef Babka (zastupitel MSK a SMO) a Ing. Vít Macháček (zastupitel SMO).

Stránky